Kaçaklar

Kaçaklar türkçe dublaj izle me ayrıcalığını sizlere hissettirebilmek için elimizden geleni yapacağız. Kaçaklar tek parça izle meniz sırasında bir sorunla karşılaşırsanız bunu lütfen bize bildirin.

Responsive image
YAZAR
Kemal Bekir
DOSYA BOYUTU
6,41 MB
YAYIN TARIHI
2000
DIL
Türkçe
ISBN
9789758460021

PDF formatında Kaçaklar. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Kaçaklar kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Kaçaklar üniversite çağı içinde raslaşan iki gencin, ayrı ayrı imkan ve koşullar içinde yaşayan iki sevgilinin, dengesiz aşklarına dayanır. Bu arada onların birleşmeyen sevgilerinin bütün sebep ve geçmişleri. Büyük şehir kalabalığı içinde birbirlerine zıt çevreler, eğilimler, alışkanlıklar, davranışlar. Bu arada yeni kuşakların bir yandan doğal itilmelerle yaşadıkları duygu hayatı, bir yandan çevrelerinin baskılarıyla yöneldikleri toplum görevleri. Dikkatimizi çeken en önemli taraf, Kemal Bekir'in ayrıntılı bir anlatımla bütün davranışların psikolojik nedenlerini açıklama gücü. Necla ile İhsan'ın kaderinde binler var ülkemizde; şüphesiz benzemeyenler de. Kaçaklar yılın en özgün kitaplarından biridir.Sayfa Sayısı: 276Baskı Yılı: 2000Dili: TürkçeYayınevi: Pencere Yayınları 


Giriş Yap Kaydol. Kaçaklar izle - The Losers izle. 10 0 1 0.