Gökyüzü Çocukları

Kitap kitapları binlerce yazar ve uygun fiyatları ile n11.com'da! Gökyüzü Çocukları Kitap için Kitap, Kitap Ve Oyun ziyaret edin. Gökyüzü çocukları, Kitap. için 140 sonuç bulundu.

Responsive image
YAZAR
Katherine Rundell
DOSYA BOYUTU
1,13 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786054729609

Gökyüzü Çocukları harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Katherine Rundell. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Katherine Rundell'den Gökyüzü Çocukları kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Tanıştırayım. Sophie, bu Bayan Eliot, Sosyal Hizmetler'den. Bayan Eliot, bu Sophie, okyanustan.Herkes Sophie'nin bir gemi kazasında kimsesiz kaldığına inanıyor. Onu okyanusta sürüklenen bir çello kutusunun içinden alıp, kitaplar ve tuhaflıklarla dolu bir evde büyüten Charles bile. Ama Sophie'nin Charles'tan öğrendiği önemli bir şey var: Ne kadar küçük olursa olsun, asla bir ihtimali göz ardı etme.Sophie bir yandan onu Charles'tan ayırıp bir yetimhaneye yerleştirmeye çalışan yetkililerden kaçacak, diğer yandan bir çello sesinin peşinden annesinin izini sürecek. Rehberi ise çatılarda yaşayan, ip üstünde kaldırımdaymış gibi yürüyebilen, gizemlerle dolu Matteo. Sokaklar ikisi için de tehlikeli. Ama Paris'in tüm çatıları ve tüm gökyüzü onların."Olağanüstü." Guardian"Katherine Rundell benzersiz bir sese ve sınırsız bir hayal gücüne sahip." Philip Pullman(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 280Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Domingo Yayınevi 


Burda da Sophie en büyük yardımı Paris'in çatılarında yaşayan Matteo ve arkadaşlarından alıyor. Matteo ve arkadaşları, yani bu "Gökyüzü Çocukları" o kadar sevimli bir gruplar ki anlatamam.