Reklam Aşkı

Reklam Aşkı yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Reklam Aşkı kitabına benzeyen kitaplar.

Responsive image
YAZAR
Victoria Michaels
DOSYA BOYUTU
10,78 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786059961417

PDF formatında Reklam Aşkı. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Reklam Aşkı kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Lexi White, üniversite hayatının en başarılı günlerini yaşadığı sırada babası rahatsızlanınca bir saniye bile düşünmez; her şeyi bırakır ve babasının bakımını üstlenmek üzere evine geri döner. Yıllarca onunla ilgilenir, ihtiyaç duyduğu her an yanında olur. Hastalığı atlatamayan babasını sonsuzluğa uğurladıktan sonraysa Lexi, hayatını yeniden kurmaya karar verir.Ancak eğitimini tamamlamamıştır. Hayal ettiği işi yapmak için sıfırdan başlayacaktır. Hunter Reklamcılık'a girmeyi başardığında onu, yeni yöneticisinin telefonuna gönderdiği, pek de insan canlısı olmayan mesajı karşılar.Alexandra,Hunter Reklamcılık'a hoş geldin. Umarım senden öncekilerden daha yetkinsindir. Bu mesajı cevaplamak için üç dakikan var.-Vincent Drake-Mesajı gönderen ismi gördüğü anda eli ayağına dolaşan Lexi, huysuz bir yöneticiye asistanlık yapmaktan daha fazlasıyla karşı karşıyadır. Lise günlerinde kalbini sızlatan ve hâlâ hafızasında hatırı sayılır derecede yer kaplayan lise aşkı Vincent Drake, artık en fazla görüşeceği insandır. Üstelik Lexi'nin kim olduğunu hatırlamamıştır bile.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 472Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Nemesis Kitap 


Reklam Aşkı Haberleri. O İDDİAYI AÇIK AÇIK SORDULAR!Gündemi sallayan iddia açık açık soruldu! Survivor'da başlayan Türk-Yunan aşkı.