Fotoğraflar

HakkındaTümünü Gör. +64 6-286 2864. Contact Fotograf on Messenger. Fotoğrafcı. Albüm. fotoğraf. Yerel İşletme. Universal photography art. Fotoğrafçı. Model Fotoğraf.

Responsive image
YAZAR
Barış Çağrı Genç
DOSYA BOYUTU
3,13 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786054841530

PDF formatında Fotoğraflar. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Fotoğraflar kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Yıllar sonra eski bir fotoğrafı eline aldığında, o haline dönmek isteyeceksin. O karedeki haline… Bu yüzden tüm fotoğraflarda güzel görünmeli insan. Belki komik, belki düşünceli, biraz hüzünlü belki… Ama güzel... Hatta öyle güzel olmalı ki, içinde kendi olmasa da güzelleşmeli tüm fotoğraflar. Çünkü yıllar sonra, eline yalnızca kendi fotoğraflarını almıyor insan... Barış Çağrı Genç, yeni öykü kitabıyla sizi yıllar sonra elinize alacağınız başkalarının fotoğraflarına bakmaya davet ediyor."Anılar iyidir oğlum, kendilerini ağır ağır temize çekerler. Sanırım bu yüzden çocukluğun geliyor aklıma, bebekliğin, hatta seni ilk kucaklayışım... Henüz gözlerin açılmamıştı ve çok çirkindin. Seni beğenmemiş, ağlamıştım. Doktorun bana nasıl kızdığı dün gibi aklımda. Sonra ne kadar güzelleştin; saçlarının bukleleri, kocaman gözlerin, minik burnun, mahcup mahcup gülümseyen dudakların. Keşke daha çok fotoğraf çekebilseydik diyorum şimdi..."(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 84Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Yitik Ülke Yayınları 


Bir anı yakalamak için iPhone, iPad veya iPod touch'ınızdaki kamerayı kullanın. iOS ve macOS için Fotoğraflar'da yerleşik olarak bulunan düzenleme araçlarıyla ideal fotoğrafı oluşturun.