Fat Fatale

Fatale designs features exclusive branded dresses and panties made for men. Designed by Jessica Louise for Fat Mike of NoFX. Shop our premium fabrics and exclusive looks.

Responsive image
YAZAR
Neslihan Perker
DOSYA BOYUTU
5,94 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786050927870

Fat Fatale harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Neslihan Perker. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Neslihan Perker'den Fat Fatale kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Bir beş kilo versen, adamlar kapıda kuyruk olur.Açılın millet! Fat Fatale geliyor!Kadın güzel ve çekiciydi, adamsa yakışıklı. Kadının fazladan kiloları vardı, adamınsa hem havası hem de cıvası. Kadın gazeteciydi, yeni insanlarla tanışmak işinin bir parçasıydı. Nihayet bir gün adamla karşılaştı. Ona âşık oldu, ama adam biraz anlaşılmazdı.Kızımız Deniz, nam-ı diğer Fat Fatale kararını vermişti. Bir şeylerideğiştirmeliydi: Kendini... Diyetisyenin yanına bir astrolog, bir rüya terapisti, bir melek terapisti, bir kuantum alan koçu, bir Mozart terapisti, bir de kristal terapi uzmanı ekledi. Bu gazla, değişim şöyle dursun, Rumelihisarı surlarına bayrak bile dikilirdi. İyi de, şimdi ne olacaktı?E siz de bir zahmet romanı okuyuverin canım... Öptüm..."Fet fatal" diye okunur, bol kahkaha attırır :)(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 200Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Doğan Novus 


Neslihan Perker. Bir beş kilo versen, adamlar kapıda kuyruk olur. Açılın millet! Fat Fatale geliyor! Kadın güzel ve çekiciydi, adamsa yakışıklı.