Rakı Beyaz Ben Beyaz

Dağhan Ümüt. Şu an elinizdeki şiir kitabını almamak için nedenlerimiz olmuştur.. İşte size yaşanılmış acı tatlı örnekler: Dişilerin ilki Gülbahar dedi ki: "Bu ne ya ?

Responsive image
YAZAR
Daghan Ümüt
DOSYA BOYUTU
1,56 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786051275048

PDF formatında Rakı Beyaz Ben Beyaz. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Rakı Beyaz Ben Beyaz kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Şu an elinizdeki şiir kitabını almamak için nedenlerimiz olmuştur...İşte size yaşanılmış acı tatlı örnekler:Dişilerin ilki Gülbahar dedi ki:"Bu ne ya ? Yeni bişey galiba.. hmmm aşk meşk rakı makı diyor!!! Amaaan ben hiç aşık olmadım ki. Bana ne bundan, zaten evde kalmaya ramak kalmış, bir de triplere girmiyim şimdi bunu okuyunca...Of yine mi ağlıyorum ben yaa.. Allah belanı versin Dağhan!.."Öbür dişi Pınar ve:"Şu yeni kitaptaki adama bak kııız, ne karizmatik değil mi! "Hmm fena değil, amaben rakıyı hiç sevmem, içeni de sevmem, seveni de sevmen.. Kız Pınar bu kitaptan anason kokusu geliyor resmen!! Ööggh! Üfffff iğrençsin Dağhan iğreeeenç..." Ergen Rıza ve kankası: "Abi yeni gelmiş bu kitap, daha önce hiç duymadım bu yazarı.. Şiirler çok ilginç,sanki bana yazmış lan hepsini.. Of of of!"Rıza eski manitanı daha yeni unutmuşken bırak alma oğlum şu kitabı eline, hemen çıkalım bu dükkandan.. yoksa içip içip kapılara dayancaksın sonra bir kamyon dayak yiyeceksin yine Meral'in abilerinden..." Her şeye rağmen gülmek ve mutlu olmak için bir kaç bahanemiz olmalı hayatta. Bugünden sonra her şeyimizin çok daha iyi olması dileğiyle... Rakı beyaz ben beyaz halimle selamlıyorum sizleri.Sağlınıza ve Şerefinize Dağhan ÜmitSayfa Sayısı: 141Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Cinius 


Rakı Beyaz Ben Beyaz. Kdv Dahil. : 19,67 TL. Taksit Seçenekleri. Önerileriniz. Rakı Beyaz Ben Beyaz. YAZAR. : Daghan Ümüt.